> Lokale & Posesje > Łódź

Lokal Łódź, ul. Gdańska 90 7 pomieszczeń, 2 piętro, 28 PLN/ m2 biuro  w Łódź, Łódzkie sprżedam

Lokal Łódź, ul. Gdańska 90 7 pomieszczeń, 2 piętro, 28 PLN/ m2 biuro 
Google Maps
Opis ogłoszenia:

Powierzchnia 120 m2
Cena za m2 29 PLN / m2
Przeznaczenie biuro
Liczba pokoi 7 pomieszczeń
Piętro 2
Lokal biurowy w wysokim standardzie, po generalnym remoncie obejmującym wymianę na nowe okien, drzwi, podłóg oraz wszystkich instalacji (elektryczna, telefoniczna, telewizyjna, alarmowa, domofonowa, etc.). Ściany wykończone gładziami gipsowymi, podwieszane sufity. Lokal wyposażony w wykończoną toaletę.
Lokal znajduje się w budynku biurowym - nieruchomość rogowa położona bezpośrednio przy dwóch skrzyżowaniach, przy których znajdują się 4 przystanki komunikacji miejskiej (2 tramwajowe, 2 autobusowe). Ze wszystkich przystanków nieruchomość jest dobrze widoczna. Budynek znajduje się w ścisłym centrum i jest bardzo dobrze skomunikowany ze wszystkimi częściami miasta. Bezpośrednio przy nieruchomości znajduje się całodobowy parking strzeżony oraz dwa parkingi miejskie. Najbliższa placówka poczty znajduje się 30 metrów od nieruchomości.
Na elewacji zewnętrznej przy wejściu do budynku miejsce na tablicę informacyjną. Przestronna klatka schodowa po generalnym remoncie. Na klatce schodowej na parterze i przy wejściu do lokalu miejsce na tablice informacyjne. Klatka schodowa objęta instalacją alarmową i monitoringiem.
Lokal bardzo reprezentacyjny, nadaje się na kancelarię, eleganckie biuro, przedstawicielstwo. W budynku kancelarie radców prawnych, notarialna, biuro rachunkowe, serwis pracy, firmy szkoleniowe, szkoły języków obcych dla dorosłych i dzieci, itp.

Detale ogłoszenia: Lokal Łódź, ul. Gdańska 90 7 pomieszczeń, 2 piętro, 28 PLN/ m2 biuro 
Cena:3,400zł
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź
Kategoria:Lokale & Posesje
 To ogłoszenie jest starsze niż 2 miesiące.
Kontakt:Wyślij e-mail do właściciela
 Edytuj
 Zgłoś
Podziel się:
Link: